NAŠE realizace

V rámci sekce instalací bychom rádi představili naše realizace.

Tyto prezentace jsou důkazem naší zkušenosti a kvality, kterou přinášíme do každého projektu. Nabízíme široké portfolio specializovaných řešení, které jsou navrženy tak, aby splnily různorodé požadavky klientů. 

Více než 250 spokojených zákazníků

TRNAVA – ZAKLADAČE C2

Náročná zakázka pro klienta, která se konala na 2 etapy v celkovém počtu 82 ks zásuvek pro ukládání beden skla ,,end cupů“ pro formát skla 3210x2550x240 mm s nosností jedné pozice 2500 Kg. Celkové zatížení celé konstrukce bylo dimenzováno na uložení skla o množství 205 000 Kg v plném zatížení.

Konstruované včetně návrhu, výkresové dokumentace s maximální výtěžností prostoru a speciálním průchodem mezi jednotlivými sekcemi.

Země: Slovensko
Stroj: Zakladače RAM
Dodáno: 2023

ISOSKLO – MANIPULAČNÍ STOLY

Kompletní návrh výklopných manipulačních stolů na míru před a za výrobní linky na izolační sklo s čelními pogumovanými válci pro manuální naložení skla a hydraulickým vyklápěním pro naložení jeřábem do nakládacích bodů, které se po uvedení stolu do vodorovné pozice jednoduše sklopí a nebrání plynulosti pohybu skla po pracovní ploše stolu.

Maximální zatížení stolu bylo navrhnuto s ohledem na jeho konstrukci a osazení hydraulického agregátu na 800 kg,o maximálním rozměru skla 2800×4000 mm.

Země: Česká Republika
Stroj: Manipulační stoly ROL4
Dodáno: 2023

SKLOFIX – ZAKLADAČE C2

Kompletní realizace na klíč, od výkresové dokumentace a vizualizace zkreslení včetně jeřábové dráhy, která je uložena mezi zakladači aby nic nebránilo hladkému chodu zásuvek mezi sloupy, zároveň abychom maximalizovali využití prostoru dle požadavku klienta.

Jedná se o rozsáhlý úložný systém zakladačů pro ukládání beden se skly ,,Endcupů“ pro rozměr skla 2550x3210mm o celkovém počtu 60ks zásuvek s celkovou kapacitou 150 000Kg.

Země: Slovensko
Stroj:  Zakladače RAM
Dodáno: 2024

PODSVÍCENÉ MANIPULAČNÍ STOLY

Speciální typ stolu byl navržen pro italského klienta v kombinaci vyklápění jedné osy hydraulickým agregátem a osy druhé pneumaticky pro vyklopení stolu pro výjezd skla z něj mimo další linku.

Stůl byl osazen LED světly pro kontrolu kvality lepených ploch mezi skly.

Maximální zatížení stolu bylo konstruováno na 800 kg pro maximální rozměr skla 3210×2550 mm.

Země: Itálie
Stroj: Manipulační stůl ROL4
Dodáno: 2023

MANIPULAČNÍ STŮL NA LEPENÍ SKEL

Jednoduchý hydraulicky sklápěný stůl s odnímatelnými dorazovými body pro lepení a sesazování skel s gumovými otočnými rolnami pro maximální plynulost pohybu skla po ploše.

Rozměry pracovní plochy stolu a jeho zatížení může být různorodé podle přání klienta v rozmezí zatížení od 200-800 kg a maximálním formátu skla 3210×2550 mm aj.
Země: Itálie
Stroj: Manipulační stůl ROL4
Dodáno: 2021

ZAKLADAČE A2 DOLNÝ KUBÍN

Na první pohled starý vinný sklep, který místo vína zaplnil maximální možný počet zásuvek typu A2 o celkovém počtu zásuvek 44 ks.

Náročná montáž, která zvýšila efektivnost ukládání a manipulace skla ve středně velkém provozu s důrazem na co největší využití daného prostoru.

Maximální rozměr ukládaného skla 1900x2550x60 mm. Maximální zatížení pozice 500 kg. Celkové zatížení konstrukce v plném zatížení 22 000 kg.

Země: Slovensko
Stroj: Zakladače RAM
Dodáno: 2023

VÝSUVNÝ STOJAN DO DODÁVKY

Výsuvný manipulační dodávkový stojan je ideálním pomocníkem pro přepravu tabulového skla nebo hotových výrobků k vašim klientům.

Stojan se dokáže vysunout o více než polovinou své délky bez podpory kolečka, s podporou kolečka se dokáže vysunou téměř celý z auta ven.

Plynulým chodem bez větší námahy zpříjemní manipulaci se sklem vašim pracovníkům, zvýší efektivnost a bezpečnost převozu skla.

Nosnosti stojanů a jeho rozměrů se liší typem dodávky do které je konstruován.Země: Česká Republika
Stroj: Stojan do dodávky (Na zakázku)
Dodáno: 2020

CHORVATSKO – MANIPULAČNÍ STOLY

Kompletní návrh na základě požadavků našeho klienta a poté výroba manipulačních hydraulicky sklopných stolů pro chorvatského klienta.

Tyto stoly jsou konstruovány v různých velikostech, disponují také pojízdnými kolečky a výškově stavitelnými nožkami pro fixaci pozice a regulace výšky stolu.

Kompletní návrh na základě požadavků našeho klienta a poté výroba manipulačních hydraulicky sklopných stolů pro chorvatského klienta.

Tyto stoly jsou konstruovány v různých velikostech, disponují také pojízdnými kolečky a výškově stavitelnými nožkami pro fixaci pozice a regulace výšky stolu.

Země: Chorvatsko
Stroj: Manipulační stoly ROL4
Dodáno: 2023