O FIRMĚ

Naše firma Feroprofil se zabývá výrobou strojů a zařízení pro opracování plochého skla od roku 1999.

Nabízíme kvalitní, provozem otestované, spolehlivé a cenově dostupné stroje pro všechny provozovny sklenářství. Mezi naše klíčové produkty patří pásové brusky na sklo, diamantové oboustranné vrtačky na sklo, diamantové brusky na sklo, hydraulické řezací stoly na sklo a zakladače na sklo, všechny s bohatým doplňkovým příslušenstvím.

Více

Chcete více informací o našich produktech?

Naše STROJE

Všichni provozovatelé sklenářství jistě ocení nízké provozní náklady s minimální nutností údržby, oprav a servisu. Hlavní přednosti všech našich strojů jsou: jednoduché ovládání, tichý chod a nenáročná údržba. Pohonné jednotky strojů mají při nízké spotřebě elektrické energie dostatečný výkon ověřený vývojem a testováním v praktickém provozu, kde se naše stroje velmi dobře osvědčily.

Všechny produkty

Pásové brusky na sklo

Produkty

Pásové brusky

Naše nabídka pásových brusek na sklo

Diamantové vrtačky

Produkty

Diamantové vrtačky

Naše diamantové vrtačky na sklo

Manipulační stoly

Manipulační hydraulické stoly na sklo

Manipulační stoly

Produkty

Skladovací systémy

Zakladače a stojany na sklo

Skladovací systémy

Produkty

Proč naše stroje?

 • Osvědčená kvalita
 • Nízké náklady
 • Zákaznický servis
 • Krátká doba dodání
 • Možnost odzkoušení
 • Česká výroba

Naše reference?

 • Dvacet let jsme brousili na pásové brusce konkurenční firmy…když dosloužila pořídili jsme si brusku od firmy Feroprofil…úžasná záležitost…brutálně vychytané…výměna pásů…jednoduchost a parádní profesionální zpracování…

  Glass PT Prachatice - Zákazník
 • Děkujeme za perfektně odvedenou práci…budem Vás sledovat a pokud se rozhodneme pořídit něco nového tak jedině od Vás…

  Glass PT Prachatice - Zákazník
 • Od chlapů z Feroprofilu jsme zakoupili několik strojů (Pásovou brusku BR230, Horizontální vrtačku VS75, Vertikální vrtačku VSV100, hydraulický sklopný stůl FUL4 a výsuvné zakladače typ A2, všechno šlape jak má i když strojům dáváme zabrat, jsme nadmíru spokojeni, nebráníme se Vám stroje ukázat i u nás v provozu.

  Sklenářství Štecura Štenberk - Zákazník
 • S firmou Feroprofil spolupracujeme mnoho let, první stroj který jsme od firmy pořídili byla pásová bruska BR230. Byl to první stroj u nás v provozu na kterém jsme začínali, posleze vrtačky, zakladače, řezací stůl a další. Jsme náročná firma co dává strojům opravdu zabrat a chce z nich dostat maximum, takže chválím jejich životnost, jednoduchost ovládání a dlouhé servisní intervaly.

  Sklenářství-Ostrava - Zákazník
 • Máme od nich několik strojů, moc nás překvapili svojí jednoduchostí a bezůdržbovostí, snesou toho pravdu hodně. Chválím především pásovou brusku BR 230, která už nabrousila kilometry, a jednoduchost naklápění válce do polohy broušení hrany je úžasné, rychlé, efektivní. Na vertikální vrtačce VSV100 vyvrtáte díru snad do všeho, zásuvky do lakobelů jsou pro ni naprostá hračka.

  Sklenářství Viol-Hranice na Moravě - Zákazník

dostávejte od nás novinky

Nezmeškejte novinky v našem sortimentu, instruktážní videa, možnosti rozšíření stávajích strojů a mnoho dalších užitečných informací.