O nás

Známe vaši práci, POZNEJTE NAŠE STROJE

Naše firma Feroprofil se zabývá výrobou strojů a zařízení pro opracování plochého skla od roku 1999..

Nabízíme kvalitní, provozem otestované, spolehlivé a cenově dostupné stroje pro všechny provozovny sklenářství. Naše služby a stroje využívají nejen zákazníci z České republiky, ale i ze zahraničí (např. Německo, Polsko, Anglie, Nizozemsko, Dánsko aj.).

Mezi naše klíčové produkty patří pásová bruska na sklo, diamantová oboustranná vrtačka na sklo, pětimotorová diamantová bruska na sklo, hydraulický řezací stůl na sklo a zakladače na sklo, všechny s bohatým doplňkovým příslušenstvím.

Hlavní přednosti všech našich strojů jsou: jednoduché ovládání, tichý chod a nenáročná údržba. Pohonné jednotky strojů mají při nízké spotřebě elektrické energie dostatečný výkon ověřený vývojem a testováním v praktickém provozu, kde se naše stroje velmi dobře osvědčily.

Díky jednoduchosti, nenáročné údržbě a nízké poruchovosti vyráběných strojů se naše firma FEROPROFIL s.r.o. stala významným partnerem spousty zákazníků po celém světě. Naše firma si zakládá na dobrém vztahu se svými zákazniky. Snažíme se Vám být partnerem ve Vašem podnikání, díky čemuž jsme schopni nabídnout kvalitní záruční a pozáruční servis, repasování strojů a poskytnutí poradenství v oblasti strojů na opracování plochého skla.

Proč naše stroje?

Krátké dodací termíny

Díky dynamickému plánování výroby a efektivitě našich pracovníků jsme schopni nabídnout ty nejlepší dodací termíny v našem odvětví.

Osvědčená kvalita

Naše stroje vyrábíme přímo v naší provozovně z dílů vyráběných námi nebo našimi partnery a dodavateli v rámci zemí EU.

Záruční a pozáruční servis

Na naše stroje poskytujeme 2-letou záruku a po uplynutí této doby zajištujeme požáruční servis dle přání zákazníků.

Nízké provozní náklady

Díky našemu know-how vyrábíme stroje tak, aby sloužili Vám jako zákazníkům s co nejnižšími provozními náklady a s co nejvyšší efektivitou práce.

Přizpůsobené stroje požadavkům zákazníka

Máte specifické požadavky na rozměry strojů? Rádi Vám stroj vyrobíme na míru tak, aby splňoval možnosti umístění Vaší provozovny dokonale.

Možnost odzkoušení

Díky spoustě spokojených zákazníků Vám rádi poskytneme kontakt na firmy ve Vašem okolí, které stroje mají a rádi se podělí o jejich zkušenosti.

Chcete více informací o našich produktech?

dostávejte od nás novinky

Nezmeškejte novinky v našem sortimentu, instruktážní videa, možnosti rozšíření stávajích strojů a mnoho dalších užitečných informací.