HYDRAULICKÝ ŘEZACÍ STŮL FUL4

Hydraulický řezací stůl je ideálním pomocníkem pro sériové i malosériové řezaní tabulového skla.

POPIS STROJE

Hydraulický řezací stůl umožňuje bezpečnější a fyzicky méně náročnou manipulaci se sklem při jeho řezání a eliminuje samotné prasknutí řezaných tabulí.

Sklápění stolu do vertikální polohy k naložení skla zajišťuje výkonný hydraulický agregát, který se ovládá pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Rychlost jeho sklápění je možné manuálně regulovat.

Jednoduchým pohybem páky k sobě se vysunou opěrné packy pro naložení tabulového skla, ty jsou jištěni magneticky. Opěrné packy disponují  pogumovanou kontaktní část pro ochranu hrany nakládaného skla.

Pohyb skla po pracovní ploše je prováděn pomocí lopatkového ventilátoru, který zajišťuje podfouknutí skla a nabízí jednoduchou manipulaci se sklem. V základní výbavě stolu zajistí manipulaci se sklem do tloušťky 10mm. V případě potřeby je možné stůl osadit dvěmi ventilátory a zvýšit tím sílu podfouknutí skla až do tloušťky 15mm.

Stůl je vybaven příčnou a podélnou lámací lištou, která je ovládána mechanicky a jednoduše se tak po zatáhnutí páky vysune z plochy stolu a přizvedne sklo v místě řezu k rozlomení.

V případě potřeby jsme schopni vyrobit stůl i s jinými rozměry pracovní plochy, nosností nebo na otočných manipulačních kolečkách pro lepší mobilitu na pracovišti.

Kompletní výroba stroje probíhá v České republice v naší dílně, v případě dílů, které nejsme schopni u nás vyrobit, používáme léty ověřené dodavatele.

V případě opotřebování nebo poškození řezacího stolu a jeho dílů Vám můžeme nabídnout veškeré náhradní díly.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MOTOR

2x 1.1 kW

El. připojení​

3x 380 V, 50/60 Hz

Pracovní výška
stolu

950 mm

Maximální zatížení
stolu

300 kg

Rozměry Š/V/H

2200 x 950 x 2800 mm

Váha

420 kg

V tomto krátkém, ale obsáhlém videu, nabídneme detailní záběry o tom, jak hydraulický řezací stůl funguje. Díky tomu získáte kompletní představu o všech jeho funkcionalitách a budete moci lépe pochopit, jak Vám může pomoci v každodenním výrobním procesu.

Máte zájem o naše stroje?

V případě, že máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.