HYDRAULICKÝ MANIPULAČNÍ STŮL ROL4

Hydraulický manipulační stůl je ideálním pomocníkem pro malosériovou i velkosériovou manipulaci se sklem před výrobními a dokončovacími procesy.

POPIS STROJE

Hydraulický manipulační stůl disponuje sklápěním do vertikální polohy k naložení skla. To zajišťuje výkonný hydraulický agregát, který se ovládá pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Rychlost jeho sklápění je regulovatelná.

Jednoduchým pohybem páky k sobě vysuneme opěrné packy pro naložení tabulového skla, které jsou jištěny magneticky .Opěrné packy disponují pogumovanou kontaktní část pro ochranu hrany nakládaného skla.

Samotná pracovní plocha stolu je osazena kvalitními otočnými gumovými rolnami anglického výrobce, které zajišťují hladký chod tabulového skla po pracovní ploše stolu.

Stoly jsou ideálním pomocníkem pro manipulaci se sklem před a za výrobními linkami např. myčky, brusky, vrtačky, lepičky a mnoho dalších.

V případě potřeby jsme schopni vyrobit stůl i s jinými rozměry pracovní plochou nebo nosností pro manipulaci s tabulovým sklem. 

Stůl je ošetřen kvalitním polyuretanovým nátěrem RAL5021. V případě požadavků je možnost stůl nastříkat i do jiného odstínu dle RAL vzorníku.

Kompletní výroba stroje probíhá v České republice v naší dílně, v případě dílů, které nejsme schopni u nás vyrobit, používáme léty ověřené dodavatele.

V případě opotřebování nebo poškození manipulačního stolu a jeho dílů Vám můžeme nabídnout veškeré náhradní díly.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MOTOR

1,1 kW

El. připojení​

3x 380v, 50/60 Hz

Pracovní výška
stolu

950 mm

Maximální zatížení
stolu

300 kg

Rozměry Š/V/H

3000 x 2100 x 960mm

Váha stroje

380 kg

Máte zájem o naše stroje?

V případě, že máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.