naše stroje

POZNEJTE NAŠE STROJE

Mezi hlavní přednosti všech našich strojů patří jednoduché ovládání, tichý chod, minimální a nenáročná údržba. Pohonné jednotky strojů mají při nízké spotřebě elektrické energie dostatečný výkon ověřený dlouholetým testováním v praktickém provozu, kde se naše stroje velmi dobře osvědčily.

DIAMANTOVÉ VRTAČKY

Naše vertikální vrtačka umožňuje vrtat otvory do skla od průměru 3mm do průměru 20mm.

Horizontální vrtačka umožňuje vrtání otvorů od Ø 4mm do Ø 75mm v zákl.výbavě. Při použití frekvenčního měniče je možno vrtat otvory až do Ø 100mm.

DIAMANTOVÉ A PÁSOVÉ BRUSKY

Pětimotorová diamantová bruska s broušením sámku a leštěním Cériovým kotoučem.

Pásová bruska je ideální pomocník k broušení čela a sámků plochého skla. Konstrukce naší brusky je jedinečná díky dvěma válcům.

ŘEZACÍ A MANIPULAČNÍ STOLY

Hydraulický, výklopný řezací stůl je ideálním pomocníkem pro sériové i malosériové řezaní tabulového skla.

Hydraulický, výklopný manipulační stůl je ideálním pomocníkem pro malosériovou i velkosériovou manipulaci se sklem před výrobními a dokončovacími procesy.

ZAKLADAČE SKLA

Zakladač na sklo slouží k ukládání tabulového skla, zvyšují efektivitu úložného prostoru,rychlou a bezpečnou manipulaci s jednotlivými zásuvkami.

Máte zájem o naše stroje?

V případě, že máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.