HORIZONTÁLNÍ DIAMANTOVÁ VRTAČKA NA SKLO VS 75

Horizontální diamantová vrtačka VS 75 je výkonným pomocníkem při vrtání menších formátů skel i při vrtání větších serií

V tomto krátkém, ale obsáhlém videu, nabídneme detailní záběry o tom, jak horizontální diamantový vrtačka funguje. Díky tomu získáte kompletní představu o všech jeho funkcionalitách a budete moci lépe pochopit, jak Vám může pomoci v každodenním výrobním procesu.

POPIS STROJE

Horizontální diamantová vrtačka má 2 protilehlá vřetena poháněná kvalitními elektromotory Siemens, které jsou ovládány ručně a zároveň jsou tuze uložena ve výsuvném ozubeném hřebenu který zajistí přesnost vyvrtaného otvoru.

Díky frekvenčnímu měniči může bez problému vrtat rozdílné průměry otvorů od Ø3mm až po Ø 75mm. Tyto rozměry se často používají pro vrtání otvorů pro zásuvky skleněných obkladů do kuchyní.

Pozice vrtaného skla se zajistí přítlačnou pákou s pogumovanou kruhovou deskou. Přítlačné kroužky jsou snadno vyměnitelné pro případ vrtaní odlišných průměrů děr. Přítlačné kroužky zajišťují maximální přítlak na sklo po obvodu vrtaného otvoru.

Při samotném vrtání se automaticky spouští chladící kapalina do dutiny vrtáku, jejíž tlak je možný regulovat podle velikosti vrtaného průměru.

Pro vrtání větších formátů můžete stroj doplnit o rozšiřovací výsuvný stůl,nebo o podpůrný stojan s otočnými gumovými rolnami.Pro větší přesnost vrtání se vám postará stavitelné dorazové pravítko.Vrtačku můžete pro větší mobilitu opatřit pojezdovými koly.

Kompletní výroba stroje probíhá v České republice v naší dílně, v případě dílů, které nejsme schopni u nás vyrobit, používáme léty ověřené dodavatele.

V případě opotřebování nebo poškození vrtačky a jejich dílů Vám můžeme nabídnout veškeré náhradní díly.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MOTOR

3x400 V, 2x 0,37 kW, 1400 ot./min

El. připojení​

3x 380V, 50/60 Hz

Průměr vrtaného
otvoru

4 - 100mm

Tloušťka vrtaného
skla

3 - 20 mm

Vyložení

560 mm

Maximální zatížení
pracovního stolu

140 kg

Rozměry Š/V/H

1250 x 1800 x 1000mm

Váha stroje

300 kg

Máte zájem o naše stroje?

V případě, že máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČELNÍ VÝSUVNÉ PRODLOUŽENÍ STOLU S OTOČNÝMI KOULEMI

ČELNÍ VÝSUVNÉ PRODLOUŽENÍ STOLU S OTOČNÝMI KOULEMI​

OTOČNÁ POJÍZDNÉ KOLA S BRZDOU 4KS + KONZOLE

OTOČNÁ POJÍZDNÉ KOLA S BRZDOU 4KS + KONZOLE

BOČNÍ SAMOSTOJÍCÍ STOJAN S OTOČNÝMI KOULEMI

BOČNÍ SAMOSTOJÍCÍ STOJAN S OTOČNÝMI KOULEMI

NASTAVITELNÉ DOJEZDOVÉ PRAVÍTKO

NASTAVITELNÉ DOJEZDOVÉ PRAVÍTKO