DIAMANTOVÁ BRUSKA NA SKLO DIA 5

Pětimotorová diamantová bruska slouží k broušení/leštění rovinných hran skel od tl.3mm až po tl.15mm.

POPIS STROJE

Diamantová bruska je osazena bezúdržbovým ložiskovým řetězovým dopravníkem s dlouhou životností. Regulace tloušťky skla se provádí ručně pomocí ovládacího kolečka kontrolou přes digitální ukazatel. 

Stroj je vybaven elektronickou regulací rychlosti dopravníku, dále digitálními ukazateli tlaku kotoučů na broušenou hranu skla, ta se ovládá otočnými hlavicemi se stupnicí.

Další výhodou stroje jsou kvalitní pohonné elektromotory brusných kotoučů Siemens s SKF uložením hřídelí, což tvoří přesný chod a dlouhou životnost.

Disponuje precizní přesností a vysokou životností díky ložiskovému dopravníku. Patky dopravníku jsou vyrobeny z vulkanizovaného kaučuku.

Bruska disponuje vodním čerpadlem, které zajišťuje cirkulaci vody, ta poté stéká zpět do sběrné nádoby, čímž tvoří uzavřený vodní okruh a není potřeba připojení k vodovodní přípojce. Veškerý odpad je sbírán v předfiltru, který je potřeba pravidelně čistit. 

S touto bruskou je možné obrábět i malé dílce o velikosti 100x100mm

Kompletní výroba stroje probíhá v České republice v naší dílně, v případě dílů, které nejsme schopni u nás vyrobit, používáme léty ověřené dodavatele.

V případě opotřebování nebo poškození brusky a jejich dílů Vám můžeme nabídnout veškeré náhradní díly.

TECHNICKÉ PARAMETRY

MOTOR

3x 1,5 kW, 2x 1,1 kW 2800ot./min.

El. připojení​

5x380V, 16A, 7.7kW, 50/60 Hz

Tlouštka broušeného
skla

3 -15 mm

Minimální rozměr
skla

100 x 100 mm

Rychlost
dopravníku

0-7m/min

Maximální hmotnost
broušeného skla

120kg

Nakládácí výška

730 mm

Rozměry Š/V/H

4700 x 2500 x 800 mm

Rozměry branky

Výška - 2500mm
Šířka - 4700mm

Hmotnost stroje

1800 kg

Brusné kotouče

V tomto krátkém, ale obsáhlém videu, nabídneme detailní záběry o tom, jak diamantová bruska funguje. Díky tomu získáte kompletní představu o všech jeho funkcionalitách a budete moci lépe pochopit, jak Vám může pomoci v každodenním výrobním procesu.

Máte zájem o naše stroje?

V případě, že máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku. Pokud budete potřebovat jakoukoliv další pomoc, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.